REL XVIII Esinduskogu valimiste tulemused

411

På svenska: Resultatet av valet till Sverigeesternas riksförbunds (REL) XVIII representantskap


Valimiste Peakomitee luges 14. detsembril kokku REL XVIII Esinduskogu valimiste hääled. Hääletamine toimus 1. – 30. november 2022. Hääletada oli õigus Rootsi Eestlaste Liidu 2021 – 2022 liikmetel ja REL liikmesorganisatsioonide liikmetel, kes olid vanemad kui 7 aastat. 

Hääletajaid kokku oli 402. Neist hääletas elektrooniliselt 173 ja posti teel 221. Tühje hääli oli 4 ja kehtetuid hääli 4.


Sverigeesternas Valkommittén slutförde den 14 december rösträkningen från det val till Sverigeesternas Riksförbunds XVIII representantskap, som ägde rum 1 – 30 november 2022. Röstberättigade var 2021-2022 medlemmar i Sverigeesternas Riksförbund och dess medlemsorganisationernas medlemmar, som var äldre än 7 år. 

Här presenteras valresultatet. 

XVIII Esinduskogu saadikud:

1. Jaan Seim, Stockholm (293)
2. Sirle Sööt, Stockholm (288)
3. Aho Rebas, Lääne-Rootsi (273)
4. Piia Paljak Särlefalk, Stockholm (265)
5. Mart Nyman, Stockholm (252)
6. Riina Noodapera, Ida-Rootsi (251)
7. Taave Sööt Vahermägi, Stockholm (229)
8. Jaak Akker, Stockholm (228)
9. Kristina Viira, Stockholm (222)
10. Rein Viira, Stockholm (218)
11. Liine Jaanivald, Ida-Rootsi (214)
12. Meeri Lepik, Lääne-Rootsi (214)
13. Piret Kaaman Lepisk, Stockholm (206)
14. Evelin Tamm, Stockholm (199)
15. Leelo Pukk, Stockholm (196)
16. Celine Sööt, Stockholm (188)
17. Rein Jüriado, Stockholm (185)
18. Nora Sööt, Stockholm (184)
19. Peeter Pütsep, Stockholm (184)
20. Kaja Jakobsen, Lääne-Rootsi (183)
21. Madli Wiiburg Walfridsson, Stockholm (173)
22. Evelyn Höglund, Põhja-Rootsi (165)
23. Aili Salve, Lääne-Rootsi (159)
24. Meeli Laani, Põhja-Rootsi (149)
25. Angelica Sandra Suiste, Stockholm (146)
26. Anne Tobon, Lääne-Rootsi (142)
27. Piret Villo, Stockholm (137)
28. Remy Martiin Ots, Stockholm (135)
29. Kristi Salla, Lõuna-Rootsi (132)
30. Jaak Pruulmann-Vengerfeldt, Lõuna-Rootsi (131)
31. Kadri Looring, Lääne-Rootsi (131)
32. Kee Kallastu, Kesk-Rootsi (130)
33. Epp Männik, Stockholm (127)
34. Birgit Ellermäe, Ida-Rootsi (126)
35. Ly Sjödin, Stockholm (123)
36. Kadi Levo, Lõuna-Rootsi (119)
37. Kristjan Jättenfeldt, Stockholm (119)
38. Roosi Verendel Nyberg, Kesk-Rootsi (116)
39. Meriliis Kallisaar, Lõuna-Rootsi (114)
40. Merike Lundström, Kesk-Rootsi (114)

Asemikeks valiti:
1. Kadri Algpeus, Stockholm (110)
2. Erik Löfstedt, Stockholm (105)
3. Simona Rüütel, Stockholm (104)
4. Merili Belger, Stockholm (91)
5. Marko Maripuu, Ida-Rootsi (81)

Täname kõiki hääletajaid ja soovime XVIII Esinduskogule edu!
Vi tackar alla som röstade och önskar det XVIII Representantskapet lycka till!

Valimiste Peakomitee
HELEN AGAH SILIVASK
SIIM ARING
PÄÄRO USTAV
INDREK SAAR
KADRI SAAR

Info: Helen Agah Silivask, Valimiste Peakomitee esimees, .

 

Eelmine artikkelKaija-Liis Eistrat • 1939-2022
Järgmine artikkelAino Õnnela Katarina Inkapööl • 1929-2022