Tulemas on REL Esinduskogu 115. istung

225

REL Esinduskogu 115. istung ehk aastakoosolek toimub laupäeval, 18. aprillil VIRTUAALSELT. Ettekanded ja arutelud on eesti keeles. 

Istung algab kell 12.00. 
 
Osalemiseks on vajalik registreerimine hiljemalt 16. aprilliks.
Palun registreerige oma osalemine selle lingi kaudu
https://forms.gle/wmWp5vp5SwEC4y6L7
 
REL Esinduskogu 115. istungi päevakord
 

11.45 Virtuaalse koosolekuga liitumine, tehniline testimine
12.00 Esinduskogu avamine

 Tervitused
Kristel Engman, Eesti Vabariigi Suursaatkonna asejuht
Angelica Suiste, Eesti Noored Rootsis esimees

  1. Kvoorumi kinnitamine
  2. Otsus istungi põhikirjakohaselt kokku kutsumise kohta
  3. Päevakorra kinnitamine
  4. Protokolli kinnitajate ja häältelugejate valimine
  5. Tegevus- ja majandusaruanne 2019
  6. Revisjonikomisjoni ja audiitori aruanne
  7. Aruannete kinnitamine ja juhatuse vastutusest vabastamine
  8. Valimised

– REL juhatuse esimees 
REL juhatus
– REL audiitor
– REL ajaloo- ja arhiivikomisjon
– REL integratsiooni- ja juriidiliste küsimuste komisjon
– REL keelekomisjon
– REL kultuuri- ja noorsootöö komisjon
– REL majanduskomisjon
– REL poliitika- ja välisküsimuste komisjon
– REL Eestisse kolimise infokomisjon
– Valimiskomisjon
– Revisjonikomisjon

9. Otsus liikmemaksu kohta 
10. Otsus kohaliku tegevuse toetamise kohta
11. Eelarve ja tegevuskava 2020
12. Kohapeal algatatud küsimused
13. Lõpetamine ja hümn

*Hääleõigus on ainult REL Esinduskogu saadikutel ja asemikel, kes asendavad saadikuid. Sõnaõigus on kõigil registreeritud külalistel.

REL XVII Esinduskogu koosseis

Saadikud

1 Jaak Akker Stockholm
2 Birgit Ellermäe Ida-Rootsi, Linköping
3 Tiia Grenman Põhja-Rootsi, Luleå
4 Evelyn  Höglund Põhja-Rootsi, Lunde
5 Liine Jaanivald Ida-Rootsi, Norrköping
6 Kaja Jakobsen Lääne-Rootsi, Göteborg
7 Ilona Jenkins Stockholm
8 Rein Jüriado Stockholm
9 Kee  Kallastu Kesk-Rootsi, Västerås
10 Hedi Katre Kriit Põhja-Rootsi, Umeå
11 Meeli Laani Põhja-Rootsi, Umeå
12 Inga Leesment Stockholm
13 Meeri Lepik Lääne-Rootsi, Göteborg
14 Merike Lundström Kesk-Rootsi, Eskilstuna
15 Riina Noodapera Ida-Rootsi, Gotland
16 Meeme Nugin Lõuna-Rootsi, Lund
17 Ülla-Karin Nurm Stockholm
18 Mihkel Nõmm Kesk-Rootsi, Eskilstuna
19 Hendrik Nyman Stockholm
20 Mart Nyman Stockholm
21 Maarika  Paju Lõuna-Rootsi, Helsingborg
22 Ivar Paljak Stockholm
23 Piia Paljak Särlefalk Stockholm
24 Pärtel-Peeter Pere Stockholm
25 Pille Pruulmann-Vengerfeldt Lõuna-Rootsi
26 Leelo  Pukk Stockholm
27 Kiku Karin Pukk Härenstam Stockholm
28 Aho  Rebas Lääne-Rootsi, Göteborg
29 Hain Rebas Lääne-Rootsi
30 Indrek Saar Ida-Rootsi, Gotland
31 Leana Salu Lääne-Rootsi
32 Aili  Salve Lääne-Rootsi, Borås
33 Liisa Sõmersalu Stockholm
34 Sirle Sööt Stockholm
35 Taave Sööt Vahermägi Stockholm
36 Evelin Tamm Stockholm
37 Kadri Valter Stockholm
38 Rein  Viira Stockholm
39 Eevi Voit Lõuna-Rootsi. Lund
40 Madli  Wiiburg Walfridsson Stockholm
Asendusliikmed    
1 Kätlin Songisepp Osasuyi Lõuna-Rootsi, Malmö
2 Krista Kampus Stockholm
3 Malle Granlund Stockholm
4 Pertti Rahnel Stockholm
5 Annika Luik Stockholm
6 Kristin Isabel Rannamaa Stockholm